Партія Бойка на Донбасі возила виборців автобусом до ресторану і видавала пакунки, - Веселова


"Опозиційна платформа — За життя" відвозила мешканців неокупованого Донбасу до ресторану в Костянтинівці

Про це заявила народний депутат Наталія Веселова в ефірі Еспресо.TV Об этом сообщает prescription.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Кандидати від "Опозиційної платформи — За життя" вчора пригнали двоповерховий автобус, звідти повезли людей в ресторан у Костянтинівку, звідки люди вийшли з 2 великими пакунками", — розповіла вона.

За словами народного депутата, надходить інформація, що кандидати від цієї партії планують підвіз людей з окупованої території на переєстрацію на вибори.

"Бо самостійно поїхати і перереєструватися дуже дорого (квиток в один бік коштує десь 500 грн). Тим паче, людям треба двічі треба перетнути КПВВ. Є інформація, що у понеділок, 15 липня (останній день, коли можна змінити місце голосування, — Ред.) будуть стояти автобуси на КПВВ "Майорськ", які будуть збирати людей з окупованих території і будуть вести в орган державного реєстру виборців", — зазначила Веселова.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/05/partiya_boyka_na_donbasi_vozyt_vyborciv_avtobusamy_do_restoraniv_i_vydaye_pakunky_veselova”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя