"Слуга народу" обіцяє взятися за ФОПів


Новообраний депутат від партії "Слуга народу" Данило Гетманцев заявив, що політсила представить рішення по боротьбі з використанням спрощеної системи оподаткування для ухилення від сплати податків

Про це Гетманцев повідомив в ефірі "Українського радіо". Об этом сообщает accumulate.in.ua со ссылкой на СМИ.

"І президент, і партія "Слуга народу" підтримують спрощений режим. Більш того, ми брали на себе зобов’язання не змінювати його — не підвищувати ставки й не скорочувати ліміти операцій для фізичних осіб-підприємців. Але проблема цього режиму в тому, що його, крім малих підприємців, використовує середній і великий бізнес", — сказав Гетманцев.

Гетманцев наголосив, що спостерігається масове ухилення від сплати податків з використанням ФОПів.

"Зайдіть в будь-який ресторан Києва, і вам на алкогольні напої принесуть чек від ТОВ або якоїсь юрособи, а на їжу — від ФОПа. Про що це говорить? Про масове ухилення від сплати податків з використанням ФОПів. Зайдіть в ювелірний магазин, магазин електроніки...", — додав він.

За словами Гетманцева, ці юрособи перевищують ліміти в 5 млн грн на рік, встановлені для ФОП.

"Ми повинні, з одного боку, забезпечити можливість ФОПам працювати на цій системі, а з іншого — виключити ухилення від оподаткування", — зазначив він.

За словами Гетманцева, ще до старту роботи нового парламенту буде представлено розв’язання проблеми.

"Ми розглядаємо, чи можливо сьогодні, використовуючи тільки адміністративні процедури, припинити зловживання, чи потрібно внести зміни в податкове законодавство, щоб не породжувати ряд податкових суперечок. Щоб це було зрозуміло, для всіх доступно, і не викликало сумнівів, що так робити не можна. Я думаю, що в найближчі тижні до початку роботи Верховної Ради ми вже представимо певне рішення", — заявив Гетманцев.

  • Нагадаємо, за минулий рік кількість фізичних осіб-підприємців в Україні зросла на 4%.
  • Нацбанк скасував ФОПам обов’язковий продаж валюти.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/08/09/quotsluga_naroduquot_obicyaye_vzyatysya_za_fopiv”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя