Гончаренко звернувся до Богдана з проханням опублікувати стенограми телефонних розмов Зеленського з Путіним


Народний депутат Олексій Гончаренко надіслав депутатський запит на ім’я керівника Офісу Президента Андрія Богдана, в якому просить надати стенограми всіх телефонних розмов між президентами України та РФ

Про це Олексій Гончаренко написав у Facebook. Об этом сообщает chartvideo.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Телефонні переговори між Путіним і Зеленським повинні бути опубліковані, — заявив Гончаренко. — У зв’язку з тим, що Україна підписала так звану "формулу Штайнмаєра", звернувся до глави Офісу Президента Андрія Богдана з проханням надати стенограми телефонних переговорів Путіна і Зеленського, щоб визначити, чи був вплив з боку президента РФ на рішення України підписувати ці документи в Мінську".

Народний депутат додав, що очевидно, що "формула Штайнмаєра" – це "термін з арифметики Путіна".

  • Нагадаємо, 1 жовтня президент Володимир Зеленський підтвердив погодження Україною так званої "формули Штайнмайєра", що передбачає закон про особливий статус ОРДЛО та проведення виборів на цих територіях.
  • З’явилось фото "формули Штайнмаєра" з підписами Кучми, представників ОРДЛО, РФ і ОБСЄ.
  • МЗС РФ "позитивно оцінило" погодження "формули Штайнмайєра".
  • Ватажки терористичних організацій "ЛНР" і "ДНР" заявили, що українська влада не отримає контролю над ділянкою кордону з РФ до проведення виборів у ОРДЛО.
  • МЗС Великобританії підтримало підписання Україною і Росією "формули Штайнмайєра"
  • Єврокомісія заявила, що узгодження так званої "формули Штайнмаєра" є важливим кроком для подальшого виконання Мінських угод і врегулювання конфлікту на Донбасі

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/03/goncharenko_zvernuvsya_do_bogdana_z_prokhannyam_opublikuvaty_stenogramy_telefonnykh_rozmov_zelenskogo_z_putinym”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя